
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 14 |
| Resistance | 30 Ω |
| Packaging | Reel |
| Halogen Free | Halogen Free |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| Contact Plating | Gold |
| Number of Circuits | 4 |
| Bandwidth | 150 MHz |
| Max Power Dissipation | 450 mW |
| Max Supply Voltage | 6 V |
| Min Supply Voltage | 2 V |
| Power Dissipation | 450 mW |
| Number of Channels | 4 |
| Turn-On Delay Time | 20 ns |
| Turn-Off Delay Time | 30 ns |
| Operating Supply Current | 40 µA |
| Propagation Delay | 4 ns |
| High Level Output Current | 20 mA |
| Low Level Output Current | 20 mA |
| Logic Function | Demultiplexer, Multiplexer |
| Number of Inputs | 4 |
| Supply Type | Single |
| Throw Configuration | SPST |
| Number of Outputs | 4 |
| Logic Family | |
| Configuration | 4 x 1:1 |
| On Resistance (RON) | 40 Ω |
| -3db Bandwidth | 160 MHz |
Stock: 1366
Distributors
pcbx
Unit Price$0.34454
Ext.Price$0.34454
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.34454 | $0.34454 |
| 10 | $0.24023 | $2.40230 |
| 25 | $0.21544 | $5.38600 |
| 50 | $0.20130 | $10.06500 |
| 100 | $0.18809 | $18.80900 |
| 300 | $0.17708 | $53.12400 |
| 500 | $0.16671 | $83.35500 |
| 1000 | $0.16158 | $161.58000 |
| 3000 | $0.14867 | $446.01000 |
| 5000 | $0.13679 | $683.95000 |
